Res Tuta - piedzīvojumu brokeri
Medības Piedzīvojumi Gardēžiem Makšķerēšana Kontakti
Medības Mozambikā
Interesēties Nosūtīt draugam

Mēs medījam lielā teritorijā krūmos un savannā. Šeit var nokļūt arī ar auto no Maputo vai arī lidmašīnu. Lidojums ietaupa daudz laika un ceļi valstī nav vienmēr paši labākie.
Mozambika ir atkopusies no pilsoņu kara. Baltie fermeri nekad pavisam netika pametuši valsti un valdība mūsdienās aicina lauksaimniekus no ārzemēm, it īpaši tos, kas tika piespiesti pamest visu Zimbabvē. Šāda politika paver daudz jaukāku nākotni, nekā jebkādā citādākā veidā - kopš tūrisms, īpaši safari - ir viens no populārākajiem ienākumiem valstī.
Gandrīz visi runā portugāļu valodā, bet mūsu namatēvi saprot arī angļu valodu. Namsaimniece ir pēc izcelsmes zviedriete, kas apprecējusi portugāli, un dažus gadus atrodas bijušajā portugāļu kolonijā - Mozambikā.

© Res Tuta

Mozambikā ir daudz bifeļu  un to šaušanas cena ir parasti daudz zemāka kā citās valstīs visapkārt. Bet te ir arī citi dzīvnieki no lielā piecnieka - tādi kā lauva un leopards. Šādas medības būs atmiņa uz visu mūžu, mēs apsolam.

© Res Tuta

Mūsu naktsmājas mežonīgajā dabā ir lieliskas un šeit ir kaudze ļaužu, kas par mums rūpējas medību laikā, kā arī pēc medībām.
Medījamie dzīvnieki
Zebra
Bushbuck
Medības
Kontakti | Ētikas noteikumi | Ekrāna tapetes
Top.LV