Res Tuta - piedzīvojumu brokeri
Medības Piedzīvojumi Gardēžiem Makšķerēšana Kontakti
Zimbabve
Interesēties Nosūtīt draugam

Zimbabve ir fantastisks mērķis dažāda veida aktivitātēm. Ievērības cienīgas ir ne tikai medību saimniecības, kas ir vienas no bagātīgākajam un skaistākajam visā Āfrikā, bet arī fantastiskie safari piedzīvojumi, kas vienkārši citur nav pieejami.  

© http://mk23.image.pbase.com/u35/leile/large/23106627.Scan694.jpg©

Zimbabve tāpat kā Botsvāna  atrodas kontinenta vidienē ieslēgta starp citām valstīm. Austrumos tā robežojas ar Mozambiki, dienvidos un austrumos ar Dienvidāfrikas Republiku un Botsvānu un ziemeļos ar Zambiju. Zimbave ©atrodas uz augsta plato, kas pārsvarā klāts ar zālienu un austrumos reljefs ir kalnains. Ziemeļaustrumu robežuupe ir Zambezi, kas ir izvietota pie Victoria Falls ūdenskrituma un paveras arī skats un milzīgo Kariba ezeru. Zambezi upe ir viens no pasaules populārākajiem ūdens piedzīvojuma galamērķiem, piedāvājot izcilu raftingu, braucienus ar kanoe laivām un kajaiem.

Pirmās liecības par iedzīvotājiem atrastas jau 2.gs pirms Kristus, bet 5 gs. vietējie iedzīvotāji tika nomākti Bantu valodā runājošo puses. 1870.gadā eiropieši atrada izpostītu pilsētu, kas tika uzskatītu par vienu no Bībelē pieminētajām pilsētām. Zelta un dārglietu meklējumi senajā pilsētā nevainagojās ar panākumiem nevienam no laimes meklētājiem.

Galamērķi
Kontakti | Ētikas noteikumi | Ekrāna tapetes
Top.LV